Sponzoři a Dárci

Sponzoři
Tenis Semice děkuje všem dárcům a sponzorům, bez kterých by nebylo možné realizovat výstavbu, provoz a pořádání sportovních akcí.

Naši dárci: Družstvo Bramko CZ, Pavel Pokorný - Bramko, Semická s.r.o., Agáta spol.s.r.o., Bramko s.r.o., Bruinsma Czech s.r.o.

Naši sponzoři: AGRICO Bohemia s.r.o., AgroEfekt s.r.o., Družstvo Bramko CZ, Europlant šlechtitelská spol. s.r.o., Gipmans Planten, Jan Polák, Linde Material Handling Česká Republika s.r.o., Medipo Agras H.B spol.s.r.o., Pavel Pokorný - Bramko, Pojišťovací makléřství INPOL a.s., Reprosam s.r.o., Some Jindřichův Hradec s.r.o., TopDesign Stavby s.r.o., Uvea Optik, Vobosystém s.r.o., ZZN Polabí, a.s.
Naši sponzoři

Sponzoring Tenis Semice

Pohled na kurty přes jezírko
Sponzoring ve formě pronájmu reklamních ploch je nejčastější formou a zajišťuje, aby firmy, které podporují Tenis Semice a.s., byly vidět pro všechny, kteří využívají tenisových kurtů či zavítají do restaurace na Jitrách.

Pronájem reklamních ploch dále navazuje na umístění loga firem na náš web.

Jednou z neopomenutelných součástí tohoto webu jsou události, kde se hráči a jejich fanoušci mohou podívat na fotky z akcí, turnajů, sportovních soustředění, nebo soutěží družstev popřípadě si fotku stáhnout a umístit třeba na sociální sítě. Každý z našich sponzorů se stává součastí nejen v prostoru tenisového areálu, ale také virtuálního prostoru tenisu Semice.

V případě Vašeho zájmu o podporu a sponzoring Tenisu Semice a.s. nás neváhejte kontaktovat přes náš kontaktní formulář. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.